0 532 605 13 45

Top Panel
Cumartesi, 19 Haziran 2021

Yenilikler

Destek Merkezi

Destek Merkezi

Güvenlik sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmaların uzun yıllar ayakta kalabilmesi ve büyümesi için en önemli görevleri satış sonrası hizmet kalitesi olduğu düşüncesindeyiz. Biz bu düşünceden yola çıkarak güçlü bir destek merkezi kurma yolundayız. 

Destek Merkezinden son kullanıcılar için gerekli olan kullanım kılavuzları, pc yazılımları gibi bir çok dosya ve doküman bulunmaktadır.

Devamını oku: Destek Merkezi

Alarm Sis. Yanlışlıklar

Alarm Sistemlerinde Yapılan Yanlış Bağlantının Çıkaracağı Sorunlar

Ne yazık ki günümüzde birçok firma ezberci ve yanlış bilgilerle güvenlik sistemleri  üzerine hizmet vermekte günümüz şartlarında bununla ilgili gerekli yasa ve prosedürlerin oluşmaması böyle firmaların artmasına sebep olmakta bu durum son kullanıcılara yaşattığı sıkıntılar kadar yaptıkları sistemin yanlışlarını düzeltmek için çalışan eğitime ve kaliteye önem veren köklü firmalara da zarar vermektedir.

Devamını oku: Alarm Sis. Yanlışlıklar

Kurulum Yaptırırken

Son Kullanıcı Olarak Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Son kullanıcı olarak dikkat etmemiz gereken hususlar aslında biraz da hizmet standardı ile alakalı olduğundan bunu gerçekleştirmek çok zor gibi görünüyor. Çünkü alarm merkezi montaj hizmeti veren firmaların çoğu gerekli alt yapı çalışmasına önem vermeden alarm merkezi ve alarm sistemi montajı görevini üsleniyorlar.

Devamını oku: Kurulum Yaptırırken

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alarm Sistemlerinin Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Alarm sistemi kurulumunda ezberci ve yanlış bilgililerin olmaması, özellikle riskin ve olayların arttığı günümüzde stabil sistemler yapmak, üzücü olaylarla karşılaşmamamız  ve hizmet kalitemiz için önem arz etmektedir. Kullandığımız ürünlerin özellikle belirlenmiş standartlara sahip olması ve talebi karşılaması gerekmektedir. Bu hususlar zaman içinde prensip haline getirilmelidir,

Devamını oku: Dikkat Edilmesi Gerekenler

Panik Alarm Sistemleri

Panik Alarm Sistemleri

24 saat aktif olan bu sistemler mevcut alarm sisteminize bağlı olarak çalışır ve sisteminiz kurulu olmasa dahi aktiftirler. Küçük bir anahtarlık gibi görünümü olan bu cihazlar kablosuz olarak çalışırlar. Olası bir tehlike anında üzerinde bulunan tuşlara basılarak gerekli yerlere zor durumda olduğunuzu ve yardıma ihtiyacınız olduğunu bildirir.

Devamını oku: Panik Alarm Sistemleri