0 532 605 13 45

Top Panel
Cumartesi, 28 Ocak 2023
  • Güvenlik Sistemleri Ailesi
    Alarm, Kamera, Personel takip, Takip merkezi, Network
  • Network ve Herşey
    Tüm Sistemleri Birbirine entegre eden sistem
  • İş yerinizi, evinizi yüksek kaliteli gözetim kameraları ve video kaydedicilerle koruyun.

  • Kablosuz alarm sistemlerini tercih ederek konutunuzda kırma dökme yapmayın.

  • Geçiş kontrol sistemleri ile personel takibini ve iş gücünü maksimum seviyeye çıkarın.

< >
Hırsız Alarm Sistemleri
Hırsızlığa SON
Kapınızı, pencerelerinizi, balkon kapılarını kilitlemek olası bir hırsızlığı önlemek için yeterlimidir. Lütfen sizde yeteri kadar önlem aldığınızdan emin olun.
Görüntü Nakli
Uzaklardaki Gözünüz
site, iş yeri, fabrika gibi yerlerinize güvenlik görevlisi alarak dışarıdan gelen müdahalelere karşımı çıkıyorsunuz. bir kişi ile aynı anda her yerde olmanın yöntemidir görüntü nakli
kamera sistemleri
görüntü nakli
Her anı görebilirsiniz, fakat kayıt altına alamazsınız. Detaylı bilgi için iletişime geçin
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın anında ilk saniyeler çok önemlidir. yangın alarm sistemleri ile olası bir yangını engelleyebilir, can ve mal güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmış olursunuz.
Network Sistemleri
Düzenli-Güvenli Network
Hızlı bir internet, sağlıklı bir iletişim, düzenli bir kablolama ve aktarıcılar dan oluşur.
Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Ev veya iş yerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. istenmeyen durumu algılar ve alarm verir.
Herhangi bir yerdeki bilgisayardan yada mobil cihazlarınız dan bağlanarak gereken yazılımla Dünyanın öbür ucunda olsanız bile istediğiniz yeri izlemeniz mümkün. İzlenecek yerde kurulu olan sınırsız kameraya kadar genişletilebilen kamera sistemleriyle petrol istasyonu, müşteri ve personel hareketleri, büro içerisindeki faaliyetler, fabrika giriş-çıkış ve üretim takibini veya kreşteki çocuğunuzun durumunu telefon hattı, internet veya ISDN ile 24 saat izleyebilirsiniz.
Yerleşim birimleri,binalar ,çalışma alanları ve tecrit edilmiş alanlara giriş-çıkışların kontrol edilmesi, yetkilendirilmesi, zaman dilimi bazında kayıtların tutulması, geçmişe dönük raporlar alınabilmesi, binada bulunan kişilerin tespit edilmesi, binada dolaşan kişilerin o andaki yerlerinin tespit edilmesi, ziyaretçi giriş çıkışlarının düzenlenmesi, raporlanması, ziyaretçilerin  alanlar içinde dolaşımında güvenliğin sağlanabilmesi için kurulan sistemlerdir.

AHD kamera

AHD kameralar CCTV kablo ile yüksek kalitede kayıt alabilen bir yazılıma sahiptir. Çekim kalitesi HD ve Full HD olacak şekilde tasarlanmıştır. Kayıt sinyalleri, görüntü çözünürlüğü ve renk ayrımları son derece nettir. 500 metre mesafeye kadar kayıt alabilme özelliğine sahiptir.

Alarm Sistemleri

Hızla büyüyen sektörde alarm sistemleri bilinen görevleri haricinde otomasyon görevini de üslenerek kurulu olduğu yerde bahçe sulama, aydınlatma, kombi açma, garaj kapısı açma gibi birçok şeyi tek bir kumanda ile yapabilmekte. Hatta mobil uygulamalarla dahi yapılabilmekte.

GPRS

Haberleşme hattınız sabotaja uğrarsa sistemler size nereden haber verir. Lütfen gereken önlemi alın

Yangın Kapıları

Yangın kapıları devamlı açık kalmakta. bu kapıların kontrolünü anlık yapabilirsiniz.
Kurulumunu düşündüğünüz elektronik güvenlik sistemlerini seçerken cihazların markalarına önem verdiğiniz kadar kurulumu yapacak firmalarında kalitesini araştırın. Biz Alarm destek olarak her zaman müşteri memnuniyetine ön sırada tutan, montaj sonrası hizmete önem veren firmalar ile çalışarak daima zirveye koşan bir kuruluş olma çabasındayız.
Uğur Bilal ŞEN
Güvenlik Sistemleri Uzmanı

Bülten

Where we are

Çalışma Saatleri

Hafta içi          09:00 - 18:00

Cumartesi     10:00 - 16:00

Pazar           KAPALI

Email            Haftanın Her Günü 09:00 - 18:00

 

İletişim

 

Çankaya - Ankara

Tel: 0532 605 13 45

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alarm Destek Hizmetleri

Bir çok alarm sistemlerine ait dökümanlar..

 

En çok tercih edilen cctv sistemleri..

 

Hızlı ve kolay kurulumla mutlu ve güvenli hayat..